Opłata składek rocznych i okresowych

Powiadom znajomego:

INSTRUKCJA PŁATNOŚCI ZA ZEZWOLENIA ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU

Krok 1

Po kliknięciu w „Opłata składek za wędkowanie”, zapoznaniu się z instrukcją oraz kliknięciu w poniższy link (ABY OPŁACIĆ SKŁADKI ROCZNE I OKRESOWE ZA WĘDKOWANIE KLIKNIJ TUTAJ) wędkarz musi wpisać dane potrzebne do przelewu oraz zezwolenia, czyli: imię i nazwisko, adres, nr karty wędkarskiej, adres e-mail (potrzebny do wydruku zezwolenia).

W przypadku składek całorocznych:

• obowiązują do końca roku kalendarzowego
  • należy wybrać Koło, do którego wędkarz chce należeć lub w przypadku składek na ochronę i zagospodarowanie Kół – do którego należy
  • w przypadku składki na jedno łowisko – należy wpisać nazwę łowiska

W przypadku składek okresowych:

• należy podać datę oraz godzinę rozpoczęcia wędkowania (komputer sam wylicza kolejno następujące po sobie dni i godziny)
  • obowiązują na wszystkich wodach Okręgu

Po zapoznaniu się z warunkami umowy należy je zaznaczyć i kliknąć przycisk Dalej

Krok 2

Ukazują się dane, które zostały wpisane – należy jeszcze upewnić się, że są prawidłowe. Następnie kliknąć Zapłać przez płatności.pl

Krok 3

Przechodzi się na stronę Platnosci.pl, na której można wybrać formę płatności (tj. przelew internetowy, bądź przelew w banku lub na poczcie). Należy wybrać formę płatności, tj. płatność przelewem internetowym (należy wybrać swój bank, w którym ma się konto internetowe), bądź kliknąć na druk przelewu (znajduje się między bankami w 2 linijce po środku), który trzeba wydrukować i opłacić go na poczcie lub w banku.

Po potwierdzeniu otrzymania wpłaty dokonanej na konto firmy Platnosci.pl (trwa to ok. 5/10 min. w przypadku uiszczenia opłaty za pośrednictwem przelewu internetowego, w przypadku wpłaty na poczcie lub w banku jest to dłuższy proces – ok. 2-3 dni robocze, tj. do momentu zaksięgowania wpłaty), wędkarz automatycznie dostaje na swój adres e-mail wygenerowane zezwolenie wraz z rejestrem połowów. Należy wydrukować zezwolenie wraz z rejestrem połowów oraz dowód wpłaty i z tymi dokumentami można udać się na wędkowanie.

Informujemy, że czas związany z zaksięgowaniem wpłaty za pośrednictwem przelewu internetowego uzależniony jest od banku (niektóre banki działają całą dobę, niezależnie od tego, czy są to dni robocze, czy dni wolne). SPRAWDŹ GODZINY DOKONYWANIA PRZELEWÓW W SWOIM BANKU: http://www.payu.pl/dla-sklepow/szeroki-wachlarz-uslug

UWAGA! Wniesione opłaty i składki nie podlegają zwrotowi.

Opłata składek jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję, że:

1. Administratorem danych jest Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Toruniu   Słowackiego 80.
  2. W przypadku pytań odnośnie przetwarzania przez OPZW danych osobowych jako podmiotu przetwarzającego , czy praw jakie Pani/Panu  w związku z tym przysługują, można kontaktować się pod adresem a-mail: proszę o przesłanie maila na adres: pzwtorun@wp.pl.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu wydania zezwolenia.
  4. .Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 lat od wydania zaświadczenia, w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez Administratora.
  5. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niepodanie danych w zakresie wymaganym przez Administratora może skutkować brakiem możliwości przygotowania dokumentacji i przeprowadzenia egzaminu na kartę wędkarską
  7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem danych osobowych do organu nadzorczego: Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

W PRZYPADKU ZMIANY KOŁA PRZY WYKUPIENIU SKŁADEK ROCZNYCH PROSIMY O JAK NAJSZYBSZE DOSTARCZENIE KARTOTEKI DO NOWO WYBRANEGO KOŁA.

Za pośrednictwem internetu opłat nie mogą dokonać i w tym celu powinni udać się do Koła:

• wędkarze, którzy dokonują opłat w PZW po raz pierwszy, w celu założenia kartoteki oraz wyrobienia legitymacji członkowskiej,
  • członkowie PZW uprawnieni m.in. do następujących ulg: na współmałżonka, z tytułu 40-letniego stażu w PZW, osoby niepełnosprawne, osoby powyżej 65. roku życia z udokumentowanym 10-letnim stażem w PZW oraz osoby odznaczone złotą odznaką PZW z wieńcami, w celu weryfikacji danych potrzebnych do uznania ulgi.

ABY OPŁACIĆ SKŁADKI CAŁOROCZNE I OKRESOWE ZA WĘDKOWANIE KLIKNIJ TUTAJ: