Dzień Dziecka w Kole przy Urzędzie Marszałkowskim

Członkinie i członkowie

Koła nr 54 przy Urzędzie Marszałkowskim

w Toruniu

Zapraszam Państwa dzieci i wnuków, w wieku od 5 do 14 lat na XIV Dziecięce Zawody Wędkarskie, które odbędą się na zbiorniku „Martówka”, na błoniach Parku Miejskiego w Toruniu dnia 1 czerwca br. o godzinie 9:00. Zbiórka dzieci wraz z rodzicami/opiekunami o godzinie 8:15.

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem konkursu oraz przepisami RODO. Ponadto informuje, iż organizator zabezpiecza wędki dzieciom, które nie brały dotąd udziału w zawodach dziecięcych organizowanych przez Koło w ubiegłych latach.

Zgłoszenia dzieci przyjmuje kol. Dariusz Bajeński tel. 602-843-640, e-mail: pzwtorun.urzadmarszalkowski@gmail.com w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 maja. Informację dot. zasad i warunków przeprowadzenia zawodów można uzyskać pod
tel. 602-843-640 u kol. Dariusza Bajeńskiego.

Jednocześnie przypominam, iż obowiązuje zakaz parkowania samochodów w Parku Miejskim oraz na błoniach.

Prezes Koła nr 54

Dariusz Bajeński

Wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiegohttps://kujawsko-pomorskie.pl/wp-content/uploads/2015/07/marszalek_herb-fa3.jpg